2021 Ücretsiz Backlink Listesi | Backlink Paketleri

2021 Ücretsiz Backlink Listesi


Off-page SEO çalışmalarının en önemli kısmını backlink çalışmaları oluşturur. Birçok ücretli ve ücretsiz backlink kaynağı bulunmaktadır. Backlink Paketleri olarak bizler de bu hizmeti ücretli şekilde sağlamaktayız. Bu yazımızda bütçesi yeterli olmayan arkadaşların da faydalanabileceği tamamen ücretsiz backlink listesi paylaşacağız. Bu liste sayesinde birçok otoriter siteden Dofollow ve Nofollow şekilde backlink alabilir ve sitelerinizi arama motorları sıralamalarında yükseltebilirsiniz.

Hazırladığımız bu liste uzun süredir kendi çalışmalarımız için zaman zaman kullandığımız son derece kaliteli kaynaklardan oluşmaktadır. Birçok gereksiz siteden arındırılmış, tamamen sonuç odaklı bir listedir. Bu backlink kaynaklarını doğrudan ana sitenize uygulamak istemeseniz bile tanıtım yazılarınızın linkini ya da sosyal ağlardan aldığınız linklerin hızlı indexlenmesini sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede o linklerin değeri artacaktır ve sitenize olan faydası da artacaktır.

2021 Ücretsiz Dofollow Backlink Listesi

list-manage.com

Domain Authority: 93
Page Authority: 64
Backlink Türü: Dofollow

İlgili adrese tıklayarak üye olduktan sonra mail onayını gerçekleştirin. Ardından sırasıyla Audence > Manage Audence > Signup forms > Form builder sekmelerine tıklayın.

Başlık ve metin kısımlarını doldurduktan sonra formunuzu yayınlayabilirsiniz. İlgili form sayfasını ziyaret ettiğinizde tanıtım yazınızı görebilirsiniz. Yazınız kısa süre içerisinde indexlenecektir.

hub.docker.com

Domain Authority: 89
Page Authority: 71
Backlink Türü: Dofollow

Öncelikle üyelik oluşturun. Ardından ‘Repositories’ ve ‘Create Repository’ adımlarını izleyin. Gerekli alanları doldurup ‘Create’ butonuna tıklayın. Son olarak ‘Full Description’ sekmesine tıklayın ve buraya makalenizi ekleyin. Son derece kaliteli olan bu siteden güzel bir backlink almış olacaksınız.

URL: https://splice.com/accounts/sign-up

peatix.com

Domain Authority: 80
Page Authority: 63
Backlink Türü: Dofollow

Öncelikle ilk linke tıklayıp yeni üyelik oluşturduktan sonra giriş yaparak grup oluşturma linkine tıklayın. Logo ve kapak görseli ekleyin. Ardından başlık ve açıklama kısmına gerekli bilgileri ekleyebilirsiniz. Tanıtım yazınızı eklerken gene <a href=””></a> etiketlerini kullanmalısınız.

URL: https://peatix.com/signup
URL: https://peatix.com/group/create

splice.com

Domain Authority: 57
Page Authority: 56
Backlink Türü: Dofollow

Sırada güzel bir profil backlink var. Aşağıdaki linkten üye olduktan sonra ‘View your profile’ ve ‘Edit your profile’ adımlarını izleyin. Ardından ‘Bio’ bölümüne tanıtım içeriğinizi ve linkinizi ekleyebilirsiniz.

URL: https://splice.com/accounts/sign-up

themepalace.com

Domain Authority: 44
Page Authority: 64
Backlink Türü: Dofollow

Siteye üye olduktan sonra “profilimi düzenle” bölümüne gelerek bio alanına tanıtım metininizi ve site linkinizi ekleyebilirsiniz. Anahtar kelimenizi linkleyebilir ya da doğrudan çıplak URL şeklinde link alabilirsiniz.

URL: https://themepalace.com

giantbomb.com

Üye olup mail onayı yaptıktan sonra “Create a new blog entry” sekmesine gelerek makalenizi yayınlayabilirsiniz. Çok fazla içerik eklememenizi tavsiye ederiz. Aksi halde hesabınız kısa süre içerisinde askıya alınacaktır.

URL: https://www.giantbomb.com/login-signup/

bitrix24.net

Domain Authority: 54
Page Authority: 61
Backlink Türü: Dofollow

Üye olduktan sonra ‘New site’ sekmesine tıklayın ve bir tema seçin. İçeriğinizi düzenleyip linkinizi ekledikten sonra ‘publish’ butonuna tıklayın. Ardından ‘Configure site’ sekmesine tıklayarak subdomain kısmını değiştirebilir ve istediğiniz kullanıcı adını alabilirsiniz.

URL: https://www.bitrix24.net/create/?user_lang=en

storeboard.com

Domain Authority: 54
Page Authority: 61
Backlink Türü: Dofollow

Üyelik adımlarını tamamladıktan sırasıyla ‘Blogs’ ve ‘Add a blog’ adımlarını takip edin. Ardından tanıtım yazınızı ekleyerek yayınlayabilirsiniz.

thimpress.com

Domain Authority: 48
Page Authority: 60
Backlink Türü: Dofollow

Aşağıdaki linkten üye olduktan sonra sağ üstteki profil bölümüne tıkladıktan sonra sırasıyla My topics > Edit adımlarını izleyin. Ardından ‘Biographical Info’ bölümüne tanıtım içeriğinizi ekleyebilirsiniz. Html editörü olduğu için <a href=”siteadresiniz.com”>anahtar kelime</a> şeklinde linkleme yapabilirsiniz.

URL: https://thimpress.com/wp-login.php?action=register

himalaya.com

Domain Authority: 50
Page Authority: 44
Backlink Türü: Dofollow

Üye olduktan sonra profil sekmesi altındaki ‘Go to Studio’ seçeneğine tıklayın. Ardından ‘Upload Episode’ sekmesine tıklayın ve bilgisayarınızdaki herhangi bir ses dosyasını yükleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra ‘Edit’ deyin ve başlık, açıklama gibi gerekli alanları doldurun. Ardından yayınlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde indexlenecektir.

URL: https://www.himalaya.com/register

artstation.com

Domain Authority: 88
Page Authority: 65
Backlink Türü: Dofollow

Son derece güçlü sitelerden biriyle devam ediyoruz. Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra Artist olarak üyelik oluşturun ve New Artwork sekmesine tıklayarak içeriğinizi ekleyin, görsel de yükledikten sonra yayınlayın.

URL: artstation.com/registration/signup

Backlink

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir